Угорщина в ООН виступила проти України

Угорський уряд Орбана продовжує ганьбитися вже неприкритою підтримкою фашистської Росії і її кривавого диктатора Путіна.

Сьогодні глава МЗС Угорщини Петер Сійярто у своєму виступі перед Генеральною асамблеєю ООН знову закликав до переговорів між США та Росією для припинення війни в Україні. 

Сійярто заявив, що постачання зброї та санкції не стали тими заходами, що допомогли зберегти життя і призвести до миру в Україні. 

Це люта брехня. Адже без західної зброї Росія давно би вбила мільони беззахісних українців і принесла страждання у всі родини на віки. 

Більше того, Орбан і Сіярто прекрасно розуміють, що припинення вогню без виведення російських військ зі всієї території України буде означати втрату окупованих на сьогодні регіонів, а також поновлення війни за декілька років. А тому їх позиція є злочинною і неприйнятною. А крім того, образливою, тому що заклик до перемовин між США і РФ без участі України демонструє повну зневагу угорської влади до українців, які кладуть свої життя на захист всієї Європи (в тому числі і Угощини).

«Натомість вони (дії щодо постачання зброї і введення санкцій, — ред) приводять до продовження та ризику ескалації цієї війни, вони приносять ще більше страждань.  Угорщина закликає міжнародну спільноту нарешті почати фокусуватися на тому, яким чином прийти до припинення вогню і яким чином розпочати мирні переговори якомога швидше», — заявив Сійярто.

Він сказав, що миру можна досягти лише шляхом діалогу та дискусій, саме тому канали комунікації мають залишатися відкритими. 

«Я вірю, що ООН має виконати свою роль. Ми всі чудово знаємо, що ООН… мала слугувати майданчиком для діалогу для тих країн, багато з яких вважали одна одну ворогами. Саме тому ми заохочуємо до переговорів між Росією та Сполученими Штатами Америки якомога швидше в межах ООН», — заявив глава МЗС Угорщини.

Додамо, що Орбан і його уряд навряд чи утримаються при владі в разі поразки Путіна в Україні. А тому і ведуть свою затяту політику підтримки сучасного фюрера.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Чите взорвалась ракета, которую сдали на металлолом: видео

11.08.2017 - 12:37
Вчера на окраине Читы произошло неординарное событие — в пункте приема металлолома взорвалась зенитная ракета. В пункт приема ее сдали воры, умыкнувшие из местной в/ч сразу три ракеты С-200 «Ангара»! ...

Провал грунта поглотил восемь раритетных Chevrolet Corvette

10.11.2015
Провал грунта в Национальном музее Corvette в ...

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное ...