У ЗСУ затвердили список військових для навчання на ЗРК Patriot

Ніяких зволікань. Вже визначнні люди, які пройдуть навчання по використанню ППО Patriot в одній із країн НАТО. Про це сьогодні заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону.

«Командувач Повітряними силами затвердив перелік людей, які вже можуть бути спрямовані на це навчання, як це було з Iris-Т і NASAMS, коли через кілька тижнів наші фахівці навчилися вміло оперувати цими комплексами», — розповів він.

Ігнат чесно додав, що цього разу навчання може бути більш тривалим, так як техніка складніша.

Нагадаємо, вчора кривавий російський президент Путін хизувався, що начебто російські ППО С-300 кращі за Patriot, і взагалі вони їх «перещелкают». Насправді, модернізована американська техніка на порядок ефективніше, ніж російська.

За даними видання Politico, США вже навчали українських військових користуватися гаубицями M777 та РСЗВ HIMARS. Але такі тренування проходили у Східній Європі, Німеччині та Великій Британії. Спочатку були повідомлення, що і цього разу навчання буде в Німеччині і ще в якійсь з країн НАТО. Але сьогодні з’явилися інсайди про можливість проведення навчання безпосередньо у США, на базі в Оклахомі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017 - 22:16
Киевское «Динамо» после двух побед подряд со счетом 4:1 (над Александрией и Олимпиком) сегодня в матче 25-го тура с луганской «Зарей» довольствовалось выигрышем с минимальным счетом 1:0. На 39-ой минуте ...