У ЗСУ розказали, коли українські пілоти пересядуть на справжні F-16

Українські пілоти найближчим часом пересядуть з авіатренажерів на справжні винищувачі F-16 у супроводі інструкторів. Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телеканалу «Ми — Україна».

Українські пілоти виконали «домашнє завдання» й тепер на «етапі пересадки».

«Ми чекаємо, що перша група пілотів, яка сьогодні навчається на тренажерах, авіатренажерах, які повноцінно відтворюють кабіну літака, пересядуть в справжній F-16 навчально-бойовий, уже з інструктором. Це має статись найближчим часом», — додав він.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що ситуація на полі бою може кардинально зміниться, щойно Україна отримає винищувачі F-16.

Українське військове керівництво розраховує, що Сили оборони зможуть використовувати винищувачі F-16 на полі бою вже цієї зими. Нагадаєємо, про це в середені вересня повідомило видання The Wall Street Journal.

«Київське військове керівництво заявляє, що українські пілоти можуть взяти участь у бойових діях на винищувачах F-16 вже цієї зими, що є більш оптимістичним графіком, ніж попередні оцінки, і може надати українським військам значні нові можливості для ведення бойових дій в наступному році», — писало видання.

Водночас видання зазначало, що американські офіційні особи були більш консервативними у своїх планах щодо термінів підготовки F-16 до бою. За їхніми словами, українці не будуть готові до бойових польотів на F-16 щонайменше до середини 2024 року, а можливо, і набагато пізніше.

Щодо поставок самих літаків, то є гарантії вже від трьох країн — Нідерландів, Данії і Норвегії. Сьогодні додалася Бельгія, але лише з прицілом на 2025 рік…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В «Шахтере» жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017 - 19:53
Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей Палкин очень лаконично и жестко ответил тем, кто со стороны террористической ДНР заявляет о том, что команда не имеет права называться донецкой. Палкин заявил, что ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015
Неудачи в спорте случаются часто. ...

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017
В консульской службе подтверждают смерть ...