У Запоріжжі новий виконуючий обов’язки мера

У Запоріжжі під час позачергової сесії міської ради депутати обрали нового секретаря і тимчасово виконуючого обовʼязки міського голови. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров у Telegram в середу, 24 квітня.

«37 депутатів Запорізької міської ради під час сесії прийняли історичне рішення – обрали нового виконуючого обовʼязки міського голови Запоріжжя Регіну Харченко», – написав він.

За словами Федорова, остання повноцінна сесія міськради відбулась ще минулого року – 22 грудня. Протягом чотирьох місяців більше 200 питань життєдіяльності Запоріжжя були фактично заморожені і чекали на вирішення.

«Але найболючішим було те, що протягом двох років повномасштабного вторгнення місто і область рухалися у різних напрямках, із розрізненою позицією, що є недопустимим під час воєнного часу», – зазначив він.

Регіна Харченко з 2013 року працювала юристкою в різних структурах та правозахисницею. З 2020 року – депутатка Запорізької міської ради від партії Слуга народу.

Раніше стало відомо, що Запорізька міськрада достроково припинила повноваження Анатолія Куртєва, який був секретарем міськради, а також тимчасово виконував обов’язки мера.

Сам Куртєв вранці оприлюднив звернення до президента Володимира Зеленського з проханням посприяти у вирішенні ситуації, яка склалася у Запорізькій міськраді у звʼязку з нібито тиском голови Запорізької ОВА Івана Федорова на органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у березні поточного року Верховна Рада за поданням президента тимчасово розпустила Запорізьку облраду. Її повноваження передали Запорізькій ОВА.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Разборки атошников с вороновицкой братвой закончились уплатой отступных: видео

25.12.2016 - 14:31
В поселке Вороновица под Винницей местная «братва» пыталась вынудить платить мзду с 21-летнего бойца Нацгвардии и его девушки, как владельцев недавно открытого кафе «Тайожник». Свои претензии они подкрепили физической расправой. Поскольку ...

Шахтер не смог обыграть Сталь: видео голов

28.10.2017
«Шахтер» второй раз подряд сыграл ...