У законопроєкт про мобілізацію внесли 2500 правок

Народні депутати продовжують подавати правки до законопроєкту про мобілізацію – їх вже понад 2500.

Про це сказав секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки, полковник СБУ Роман Костенко, повідомляє Укрінформ у середу, 21 лютого.

«Станом на зараз до другого читання законопроєкту про мобілізацію надійшло 2527 правок. Їх кількість ще може змінитися», – заявив він.

Костенко висловив думку, що оборонний комітет розпочне напрацьовувати відповідний проєкт закону до голосування в другому читанні вже наступного тижня. Однак нардеп наголосив, що це не остаточне рішення.

«Спочатку необхідно ознайомитися з остаточною кількістю правок, сформувати порівняльну таблицю, а потім розпочинати розгляд. Комітет ще не визначився, коли це відбудеться. Не думаю, що цього тижня. Можливо, наступного», – додав Костенко.

Нагадаємо, 25 грудня Кабмін зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, який передбачає внесення змін до процесів мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Але 11 січня після дискусій у парламенті уряд офіційно відкликав законопроєкт про мобілізацію.

Кабінет Міністрів України схвалив і передав до Верховної Ради оновлену версію законопроєкту про мобілізацію 30 січня. Про це тоді ж повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

«Коментарі та зауваження до законопроєкту враховані спільно з Генеральним штабом, Урядом та народними депутатами. Цей законопроєкт визначає прозорі правила мобілізаційного процесу, а також необхідне врегулювання прав військовослужбовців та військовозобовʼязаних», — йшлося в повідомленні.

Цей закон був прийнятий у першому читанні 7 лютого.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с российскими танками, которые готовят к переброске в Украину

24.03.2017 - 18:38
Reuters показал готовящиеся к переброске в Украину российские танки После размещения 24 марта на YouTube-канале агентства Reuters видео разгрузки десятков российских танков вблизи украинской границы зрители на него отреагировали неоднозначно. ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018
После нулевого первого тайма, который ...