У вінницькій «Пироговці» чоловіку повернули слух завдяки надскладній операції

Уперше в регіоні лікарі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Пирогова успішно виконали надскладну операцію з відновлення слуху – кохлеарну імплантацію.

Як повідомляють у закладі, у військового діагностували нейросенсорну приглухуватість 2-3 ступенів з обох сторін внаслідок акубаротравми та пошкодження слухового аналізатора.

«При такому ступені зниження слуху людина не розрізняє середні і тихі звуки, вони спотворюються, виникають проблеми з розрізненням мови, це спричиняє значний дискомфорт для людини у побуті, порушення соціальної взаємодії, значні психологічні проблеми, – зазначають у лікарні. – У цьому випадку використання слухових апаратів – неефективне».

Єдиним способом наповнити звуками життя людей із великою втратою слуху є кохлеарна імплантація. Це ефективна високотехнологічна операція, під час якої встановлюється кохлеарний імплант для протезування недіючого рецептора слухового аналізатора. Такі імпланти призначені для довічного використання. 

Операція пройшла успішно. Нині пацієнт проходить реабілітацію. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Миллиардер Ричард Брэнсон опубликовал видео руин своего дома после урагана

11.09.2017 - 20:50
Стихия не щадит ни богатых, ни бедных. Британский бизнесмен, миллиардер и основатель Virgin Group Ричард Брэнсон стал бездомным. Ураган Ирма разрушил его роскошный особняк, расположенный на частном острове Некер. Ричард ...

Появилось первое в мире видео акулы-призрака

16.12.2016
Большая радость для ученых — ...

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016
Всемирно известная шведская группа ABBA, ...