У «Вінницяобленерго» попереджають про відключення електроенергії 20 травня

Сьогодні, 20 травня, у проміжчу часу між 18 та 24 годинами передбачені відключення від електропостачання споживачів Вінницької області.

Про це повідомляє АТ «Вінницяобленерго».

«Як дізнатися коли у Вашій оселі не буде світла?! Пропонуємо один із кращих способів – наш чат-бот вайбері. Клікайте на посилання, щоб доєднатися: http://vb.voe.com.ua», – пропонують енергетики.

Нагадаємо, фашистська Росія з 22 березня завдала декілька потужних ракетних і дронових ударів по енергетиці України. Внаслідок цього було втрачено потужночті Центренерго. Розбиті ключові ТЕС, а також низка гідроелектростанцій.

Після цього були ще декілька масованих ударів по енергосистемі України. У зв’язку з цим в країні існує дефіцит електроенергії, який частково покривається за рахунок імпорту з сусідніх держав.

Додамо, що 11 квітня на Хмельницькій атомній електростанції стартував проєкт з будівництва енергоблоків №5 та №6 за американською технологією АР1000 компанії Westinghouse. 

«Особлива риса американської технології АР1000 – можливість маневрування блоків. Сьогодні ворог б’є і знищує саме балансуючі потужності української енергетики, тому побудова блоків з можливістю маневрування дуже важлива для нас», – зазначив тоді міністр енергетики Герман Галущенко.

За словами голови правління Енергоатома Петра Котіна, завдяки будівництву №5 та №6 енергоблоків ХАЕС, та після запуску в експлуатацію двох нових блоків №3 та №4, потужність цієї станції перевищить потужність ЗАЕС.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Jaguar F-Pace делает рекордную «мертвую петлю»

18.09.2015 - 13:03
Новый люксовый кроссовер Jaguar F-Pace отметил свой выход на рынок с помпой: еще до присвоения наград за дизайн, безопасность или признание журналистов он попал в Книгу рекордов Гиннесса. Автомобиль описал ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...