У Вінниці затримали на «гарячому» грабіжника

Вінницькою місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження про обвинувачення Н. у вчиненні грабежу та низки крадіжок із квартир жителів міста Вінниці.

В ході слідства встановлено, що злочинець, підбираючи ключі від вхідних дверей, проникав до квартир, звідки викрадав кошти, мобільні телефони, планшети, ноутбуки  та інше майно, а в подальшому викраде збував до ломбардів.

Крім того, одного весняного дня Н. проник до квартири потерпілої Б. та заволодів її грошима і технікою, однак, коли обвинувачений намагався залишити приміщення, його було викрито малолітнім сином потерпілої.

Проте, Н. продовжив свої злочинні дії та з місця скоєння злочину зник.

Дії  Н. кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно та поєднана з проникненням у житло та за ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України – відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно та поєднаний з проникненням у житло.

Одразу після скоєння злочину Н. затримано. За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури його поміщено під варту, а кримінальне провадження в стислі терміни скеровано до суду. Наразі обвинувачений очікує на вирок суду, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
юрист 1 класу Олена Александрова


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео с новыми украинскими танками “Оплот”

28.05.2017 - 15:47
Завод им. Малышева (Украина, Харьков) продолжает выполнение контракта на поставку новых танков “Оплот” в Таиланд!!” – написал директор информационно-консалтинговой компании Defense Express Сергей Згурец на своей странице в Facebook. И ...

В Виннице случился потоп: видео

24.02.2017
Власти уверяют, что Винницу подтопили ...

Саакашвили выдвинул претензии Порошенко: видео

27.07.2017
Реакция Саакашвили на лишение гражданства ...