У Вінниці за корупційні правопорушення оштрафовані 66 осіб

Статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції» органи прокуратури віднесено до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, а ч. 1 ст. 65 Закону передбачено, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в ч. 1 ст. 3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової  та дисциплінарної відповідальності.

Відповідно до ч. 3 ст. 65 ЗУ «Про запобігання корупції», з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення або невиконання вимог цього Закону в інший спосіб Вінницькою місцевою прокуратурою внесено 11 подань, за наслідками розгляду яких до дисциплінарної  відповідальності притягнуто 5 осіб.

Згідно з статтею 250 Кодексу України про адміністративні правопорушення, при провадженні у справах про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 172-4 – 172-9, 172-9-2 цього Кодексу, участь прокурора у розгляді справи судом є обов’язковою.

Так, протягом 2020 року Вінницькою місцевою прокуратурою забезпечено участь при розгляді судами 98 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ст. 172-6 та 172-7 КупАП, за результатами розгляду 66 з яких накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Д. Приходько

 


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015 - 16:31
Большинство из нас знает, как поймать мышь при помощи мышеловки, рыбу при помощи удочки или даже муху при помощи чего-нибудь. А вот с кенгуру, в наших краях как-то не сложилось. ...

Собака Барака Обамы укусила девушку за щеку: видео

13.01.2017
Невероятная беспечность и отсутствие инстинкта ...

Беринчик нокаутировал в чемпионском бою Аллана Валлеспина: видео

17.12.2017
Украинские боксеры продолжают радовать, пополняя ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...