У Вінниці в планетарії впровадили нову технологію

У Вінницькому планетарії відкрили космічну капсулу, де кожен зможе відчути себе частиною космічного простору.

Завдяки високоточним сенсорам та передовій технології відстеження рухів, відвідувачі можуть спробувати себе у ролі астронавта, занурившись у віртуальний космічний світ. А окуляри віртуальної реальності забезпечують широкий обсяг огляду, відтворюючи яскраві кольори й неймовірні деталі космосу.

«Ці окуляри допомагають поринути у нереальний світ. Побачити те, що бачать астронавти. Дорослі та діти можуть погуляти по космічній станції. Також віртуально можна відвідати екскурсію в найвідоміші світові музеї. Завдяки таким технологіям дозвілля малечі та й дорослих стає набагато якіснішим», – говорить директор КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» Олександр Мельник.

Втілення цього проєкту стало можливим завдяки злагодженій команді працівників КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади», й, зокрема Вінницького планетарію. Його реалізували в межах конкурсу грантів «Сила в ресурсі», організований Фондом громади «Подільська громада» за фінансової підтримки Global Fund for Community Foundations.

«Запрошуємо всіх охочих поринути у безмежний простір та досліджувати найвіддаленіші куточки галактик», – каже Олександр Мельник.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские партизаны провели успешную акцию в тылу врага: видео

22.10.2017 - 23:42
В Луганске минировали пилон Славы, в Должанске сбросили флаг ЛНР В вечерней сводке за первые 18 часов 22 октября спикер АТО Анатолий Стельмах со стороны ЛНР зафиксировал обстрел украинских позиций ...

Появилось видео, как Ляшко танцует с женой на кухне

28.10.2017
Сегодня у супруги Олега Ляшко ...