У Вінниці укладуть охоронний договір на «Прибутковий будинок»

Рішенням Вінницького окружного адміністративного задоволено позовну заяву Вінницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Вінницької обласної військової адміністрації до фізичної особи про зобов’язання укласти з управлінням охоронний договір на належну частину приміщень у пам’ятці архітектури місцевого значення початку ХХ ст. «Прибутковий будинок» на вул. Соборній у м. Вінниці.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Встановлено, що власник від 2015 року володіє частиною комерційної нерухомості у будинку, що є об’єктом культурної спадщини, однак добровільно не уклав з відповідним органом охоронний договір на неї. Таке порушення Закону України «Про охорону культурної спадщини» дозволяло власнику уникати зобов’язання щодо належного утримання пам’ятки, її відновлення та збереження.

Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новый рекорд просмотров видео в интернете — клип Адель (видео)

20.01.2016 - 12:15
Певица Адель побила мировой рекорд по количеству просмотров видеоклипов за единицу времени, заставив уступить лыжню прежнего рекордсмена Psy. Как стало известно, ее клип на песню Hello опубликованный  на YouTube 22 ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, ...