У Вінниці створено робочу групу, яка розробляє план перезапуску економіки

24 квітня під час онлайн-брифінгу міський голова Сергій Моргунов розповів, що створена робоча група, яка працює над розробленням плану антикризових заходів для підтримки вінницького бізнесу. Попередньо його презентують уже наступного тижня. Також очільник Вінниці повідомив, що після кількамісячного вимушеного простою завод KNESS відновив виробництво фото-електричних модулів, а вітчизняна компанія UBC-Group працює над розробкою апаратів штучної вентиляції легень. 

До Робочої групи по розробці плану антикризових заходів увійшли представники Ради підприємців при міському голові та найбільших громадських організацій вінницьких підприємців. А також керівники профільних департаментів міської ради.   Члени групи розробляють комплекс заходів для підтримки вінницького бізнесу.  

 «Вже відбулись два засідання групи. Перше стосувалося питання місцевих податків та зборів, друге – оренди комунального майна та землі. Найближчим часом ми проведемо ще два засідання, які будуть стосуватися торгівлі, сфери послуг, зайнятості населення. Результатом спільної роботи має бути чіткий план комплексних заходів на підтримку бізнесу і запуску економіки міста, коли буде скасовано карантин», – повідомив міський голова Сергій Моргунов. 

Він також розповів, що вінницький завод KNESS, який виготовляє сонячні панелі, відновив виробництво фото-електричних модулів для ринку США.  А компанія UBC-Group працює над розробкою вітчизняних апаратів штучної вентиляції легень, виробництво яких  планується розмістити на вінницькому заводі «Грін кул». 

 «Ми обговорюємо можливість разом із керівництвом компанії, щоб виробництво апаратів ШВЛ було розміщено саме на заводі «Грін кул» у Вінниці.  Це гарна новина в цілому для України, адже ці апарати – великий дефіцит. Вони всі імпортного виробництва різних країні світу, і їх складно замовити та закупити. А сьогодні на них ще й значно більша ціна, ніж до початку хвороби COVID-19», – зазначив Сергій Моргунов. 

 

Відділом інновацій UBC Group у Харкові зараз здійснюється розробка аналогу ШВЛ «Метронік» (США). Декілька місяців знадобиться для проходження сертифікації. 


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео ракетного удара террористов по Водяному

20.03.2017 - 22:50
Военное телевидение Украины опубликовало видео сегодняшнего обстрела российско-террористическими войсками Водяного под Мариуполем. Напомним, ВСУ отбили атаку врага, после чего “русские” стали вести огонь ракетными установками и крупнокалиберной артиллерией. У нас, ...

LG представила холодильник с Windows 10

02.09.2016
На двери холодильника расположен большой ...