У Вінниці сталася аварія на підземному газогоні

Працівники АТ «Вінницягаз» 15 лютого ліквідували аварійну ситуацію на підземному газопроводі середнього тиску діаметром 325 мм поблизу Меморіалу Визволення у Вінниці.

Про це повідомляє АТ «Вінницягаз».

«Дана гілка газогону по вул. Київській забезпечує подачу газу близько 50 тис. споживачів міста. Усі споживачі з газом і теплом. Стоїмо на сторожі безаварійного та безперебійного газопостачання регіону 24/7», — зазначають у компанії.

Роботи з ліквідації аварійних ситуацій, ремонту газорозподільних мереж та заміни застарілого обладнання фінансуються за рахунок плати за розподіл газу.

Тому в АТ «Вінницягаз» дякують споживачам за вчасну оплату послуг.

«Це вклад кожного споживача в енергетичну безпеку регіону. Тримаємо енергетичний фронт!», — додають у товаристві.

Нагадаємо, тариф на розподіл газу для клієнтів АТ «Вінницягаз» залишається незмінним і становить 2,112 грн. за 1 м куб. на місяць (з ПДВ). Щоб розрахувати вартість місячного платежу за розподіл газу на 2023 рік, споживачеві потрібно кількість спожитих кубів за минулий газовий рік помножити на тариф (2,112 грн. за 1 м куб. з ПДВ) та поділити на 12 місяців. Це і буде розмір щомісячної плати за доставку газу, який буде сталим впродовж всього календарного року.

Наприклад, при споживанні 2000 м куб за газовий рік платитимуть щомісяця 352 грн, а при споживанні 1000 м куб — 176 грн на місяць.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019 - 12:52
Мама, я посуду помыла, уроки сделала, школу и универ закончила, замуж вышла, детей родила, можно я пойду погуляю? — Девушка, давайте сегодня вечером с вами встретимся. — Я замужем, какой ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019
Рабиновичу на двери какая-то сволочь ...

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...