У Вінниці притягнуто до відповідальності депутата міської ради

Вінницькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення пов’язане з корупцією депутата Вінницької міської ради.

Так, вказана особа будучи депутатом Вінницької міської ради 7 скликання, являючись відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», тобто несвоєчасно без поважних причин подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, в чому вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зміна в майновому стані депутата виникла у зв’язку з продажем автомобіля марки «Toyota Avensis» 2008 року випуску, вартістю 265000 грн., розмір якого перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних громадян, встановлених на 1 січня 2017 року, що є суттєвою зміною в майновому стані суб’єкта декларування.

Саме принципова позиція місцевої прокуратури забезпечила успішний розгляд адміністративної справи у суді у достатньо короткий строк, передбачений Кодексом України про адміністративні правопорушення. Як наслідок, особу визнано винним у вчиненні правопорушення та піддано стягненню у виді штрафу.   

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Д. Марченков


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Укроборонпром показал в действии новую штурмовую винтовку: видео

07.10.2017 - 18:35
После этого первая партия WAC-47 будет передана в армию Концерн «Укроборонпром» показал в действии автоматический карабин WAC-47. 5 октября на полигоне Национальной гвардии Украины в Новых Петровцах (Киевская область) состоялись ...

Sikorsky показал возможности скоростного вертолета: видео

20.04.2017
Корпорация Lockheed Martin опубликовала видео ...