У Вінниці почали оновлювати дорожню розмітку

Роздільні смуги для руху транспорту, зебри, контури острівців безпеки та зупинки громадського транспорту позначають новою фарбою задля безпеки водіїв і пішоходів.

Цього тижня бригади КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» роботи почали з ділянки на площі Героїв Майдану.

«Перехрестя двох магістральних вулиць: Театральної та Магістратської – це одна з найбільш насичених транспортом ділянок міста. Тролейбуси, автобуси, легкові машини та інший транспорт нею курсує в різних напрямках: на Соборну, Магістратську, Київську зокрема. Тому майже кожного року ми розпочинаємо з цієї площі. Далі будемо працювати на Калічанській і поступово охопимо всі найбільші перехрестя міста, магістральні вулиці: Пирогова, Київська, Хмельницьке та Немирівське шосе. У травні перейдемо на другорядні ділянки, з меншою інтенсивністю руху», – розповідає директор КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Щоб охопити більшу ділянку, працюють два екіпажі дорожників. Один оновлює піші переходи, підходи до стоп-ліній та контури напрямних острівців, інший – розділювальні смуги.

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають: працювати можна лише за сприятливих погодних умов. Тому якщо у вихідні буде сонячно, розмітку наноситимуть і в суботу та неділю.

До липня планують оновити 26 тис. м² поперечної та 260 км поздовжньої розмітки.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019 - 18:46
У здания Рады принялись дежурить активисты, которые отслеживают нарушения ПДД. Засекли они и пятого президента Петра Порошенко, который перешел дорогу на красный свет светофора. На видео Youtube-проекта Зупини лося можно рассмотреть ...

Видео фантастического гола Диего Перроти в ворота «Виктории»

25.11.2016
В матче Лиги Европы «Рома» выиграла ...

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019
В России на юго-восточной окраине ...