У Вінниці планують побудувати новий квартал триповерхових будинків

До 5 березня у Вінниці триватиме обговорення забудови триповерховими будинками кварталу на Старому місті. Точніше проєкту містобудівної документації – «Детальний план території обмеженої вулицями Грушева, Шепеля, Молодіжної та провулками Добрий та Молодіжний.

Про це повідомляє департамент правової політики та якості Вінницької міськради.

З матеріалами проекту містобудівної документації, в електронному вигляді, можна ознайомитись на вебсайті Вінницької міської ради у розділі «Громадські слухання» за посиланням https://u.to/X8WPHA, на паперових носіях документація буде доступна з 1 до 5 березня 2024 року включно (з 8.30 до 19.00), за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.

На земельній ділянці, площею 53746 кв. м. (5,3 га) планують побудувати 21 блоковий триповерховий будинок.

Громадські слухання з відбудуться 6 березня о 17.30 у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15.

Жителям Вінницької міської територіальної громади, які братимуть участь у громадських слуханнях, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На луне дороги лучше (видео)

10.11.2015 - 19:33
Ранее мы показывали Вам, как пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку. Теперь даже и не знаем, как охарактеризовать тех, кто строил уже другую дорогу. Единственное, что однозначно – преступная безответственность. ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...