У Вінниці обрано вулиці, де паркування авто буде платним

Виконком Вінницької міськради 26 січня прийняв рішення «Про затвердження коефіцієнту завантаженості відведених місць для паркування транспортних засобів на вулицях Вінницької міської територіальної громади». В подальшому цей коефіцієнт використовуватимуть для встановлення тарифів за паркування.

Обрано 10 вулиць у центрі Вінниці, де паркування у будні дні буде платним. Коли саме, за стоянку треба буде сплачувати кошти, наразі не вказується.

Документ опубліковано на сайті міської ради.

«1. Затвердити коефіцієнт завантаженості відведених місць (відведених майданчиків) для платного паркування транспортних засобів по вулицях: Соборна, Архітектора Артинова, Грушевського, Кропивницького, Миколи Оводова, Митрополита Петра Могили, Мури, Симона Петлюри, Червонохрестівська та провулку Верещагіна на рівні 0,7.

 1. Встановити графік роботи відведених місць (відведених майданчиків) для платного паркування: з понеділка по п’ятницю, час роботи з 08:00 по 19:00. Безкоштовно у суботу, неділю та під час державних свят (згідно статті 73 Кодексу законів України про працю)», — зазначено у рішенні.

В подальшому «Вінницька спеціалізована монтажноексплуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» буде використовувати визначений коефіцієнт при формуванні тарифу на послуги з утримання відведених місць (відведених майданчиків) для платного паркування транспортних засобів по вулицях:

 • Соборна,
 • Архітектора Артинова,
 • Грушевського,
 • Кропивницького,
 • Миколи Оводова,
 • Митрополита Петра Могили,
 • Мури,
 • Симона Петлюри,
 • Червонохрестівська
 • провулку Верещагіна.

Нагадаємо, в листопаді 2021-го на сесії Вінницької міськради прийняли рішення «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів на території Вінницької міської територіальної громади». Документом прописано, що у Вінниці мають визначити місця під парковки. 

Потім у лютому 2022 року повідомляли, що частина з існуючих у місті 9638 паркомісць стануть платними — вони будуть виокремлені як спеціальні майданчики для паркування.

А згодом, 18 липня, виконком міськради затвердив перелік відведених місць для паркування транспортних засобів по вулицях: Соборна, Архітектора Артинова, Грушевського, Кропивницького, Миколи Оводова, Митрополита Петра Могили, Мури, Симона Петлюри, Червонохрестівська та провулку Верещагіна та схему організації дорожнього руху на зазначених вулицях.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Диктатор Дутерте за ужином спел по требованию Трампа: видео

13.11.2017 - 12:04
Воздух Южно-Китайского моря, похоже, смог сдружить филиппинского диктатора Родриго Дутерте с американским президентом Дональдом Трампом. Лидеры двух стран, исповедующих совершенно разную идеологию, впервые встретились на саммите Азиатско-тихоокеанского экономического сотрудничества (АТЭС), ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...