У Вінниці обрали ректора ВНМУ ім. Пирогова

Цього тижня, 10 квітня, відбувся другий тур виборів ректора ВНМУ ім. Пирогова. Колектив і студенти обирали серед двох «фіналістів», які набрали найбільше голосів у першому турі.

У виборах прийняли участь 1194 виборців. При явці у 92,6% було видано 1106 бюлетенів. 88 бюлетнів не використали, сім визнано не дійсними.

Не підтримали жодного кандидата 43 (3,89%) виборця. За Вікторію Петрушенко віддали 578 (52,26%) голосів, за Олега Власенка – 478 (43,22%).

Нагадаємо, за наказом міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка від 4 січня, оголошено конкурс на заміщення посади ректора медунівера.

При цьому не вказувалося, чим завершилася перевірка по справі про плагіат, який було виявлено в роботі одного з кандидатів на посаду. Так само не зрозуміло, чи є вже рішення суду з цього питання, і яке воно. А саме через цю історію вибори призупинили наприкінці літа минулого року…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дюжина охранников, бегущих за машиной Ким Чен Ына, потрясла мир: видео

27.04.2018 - 19:27
Лидер КНДР Ким Чен Ын согласился перестать пугать соседей из Южной Кореи уничтожением и ядерным ударом, пообещав заключить договор о дружбе. Побывав в Южной Корее Ын сделал ряд важных миролюбивых ...

Depeche Mode запустили клип в стиле «Города грехов»: видео

10.02.2017
Исключительно в черно-белых тонах снят ...