У Вінниці може з’явитися четвертий ресторан McDonald’s

Нещодавно вінницькі медіа поширили інформацію про те, що у Вінниці у 2025-му планується відкриття четвертого ресторану мережі McDonald’s.

Як повідомило видання «Вінниця.інфо», заклад громадського харчування побудують на вул. Київській, навпроти бізнес-центру «Tetris». У паспорті на будмайданчику вказані не лише терміни введення в експлуатацію, а й габарити – площа забудови (537 кв.м) і висота будівлі (7,2 м).

Як пояснив сайту NaПарижі Назар Бедій з пресслужби McDonald’s, наразі у компанії не можуть ані підтвердити, ані спростувати плани щодо відкриття.

«Давайте, краще зачекаємо на офіційний реліз. Наразі зарано про це казати», – сказав він нашим колегам.

Як на Реал, то це досить дивний коментар — чекати пресреліз… По-перше, реліз не дають, коли планів немає, по-друге, це вже буде не цікаво…

Зазначимо, у місті працюють ресторани мережі на вулицях Соборна, Хмельницьке шосе та пр. Юності.

Нагадаємо, у  Вінниці у ТЦ The Mall, що на Хмельницькому шосе поблизу АС «Західна», 30 березня 2023 року відкрився новий ресторан McDonald’s. Такі плани були ще до повномасштабного вторгнення…

У цьому ресторані для відвідувачів є 125 місць у залі та 88 на терасі. Всередині доступні 10 терміналів самообслуговування. Автомобілісти можуть користатися МакДрайвом з двома лініями заїзду. Ресторан працює з 07:00 до 22:00 та дотримується розширених правил безпеки, впроваджених компанією.

Додано:

Пізніше пресслужба компанії «McDonald’s в Українї» надала «Реалу» пояснення, чому вони не можуть надавати більш змістовні коментарі з означеної теми. Щиро вдячні за зворотній зв’язок.

«McDonald’s відновлює роботу закладів та відкриває нові в Україні згідно з планом розвитку мережі. Ми не анонсуємо відкриття закладів з міркувань безпеки, і повідомляємо на наших офіційних сторінках у соцмережах та через розсилку для медіа, коли заклад працює. Інформація про відкриті ресторани та їхній графік роботи є також на офіційних ресурсах компанії», — зазначили в компанії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вокруг редута блокадников у Золотого начались спекуляции: видео

04.03.2017 - 16:58
Ситуация вокруг редута «Богдан» в районе Горского и Золотого в Луганской области, где утром нашли взрывчатку, остается несколько противоречивой. В «Штабе блокады торговли с оккупантами» заявляют, что участок железнодорожного полотна ...