У Вінниці готують майданчик для будівництва найвищої в місті будівлі

У Вінниці приступили до демонтажу будівлі готелю «Південний Буг», що на площі Героїв Чорнобиля,1 біля Набережної «Рошен». Зараз підрядники розбирають дах двоповерхової будівлі, де вхід та ресторан, за допомогою підйомного крану. На другому поверсі повністю демонтували вікна. Про це повідомляє vinnitsa.info.

Ми зателефонували в компанію, яка пропонує вкласти гроші в апартаменти, які будуть на місці «Південного Бугу». Менеджер з продажу Аліна розповіла, що апартаменти будуть в форматі квартира-студія, також з видом на Південний Буг. Площа від 31 до 42 кв м. Ціни за квадратний метр ще не відомі, прайси в розробці. Забудовники передбачають, що ця будівля стане найвищою у Вінниці. На перших поверхах будівлі планують розмістити магазини, ресторан, фітнес-центр та можливо дитячий садочок. Також обіцяють всі види сервісу для майбутніх власників апартаментів – охорона і прибирання. Також буде паркінг.

На сайті компанії зазначено: «Це нерухомість бізнес-класу, яку не пропонує жоден інший забудовник в регіоні».

Отже, там планують:

  • 200 апартаментів у центрі міста
  • 24 поверхів
  • 3 окремих вежі з панорамою


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017 - 16:20
На северо-западе Армении неизвестный из карабина Сайга расстрелял траурную процессию езидов – второго по величине этноса этого закавказского государства. Убиты четверо человек, тяжело ранены шестеро . Как сообщают Новости Армении, ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...

Як у Вінниці урочисто підняли Олімпійський прапор

07.08.2016
301 медаль розіграють спортсмени із ...