У Вінниці чоловік жорстоко побив двох жінок

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю. Плюс був вчинений опір іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений ввечері, перебуваючи біля однієї із лікарень м. Вінниці, побачив двох незнайомих йому жінок, які зайшли до альтанки, яка розташована поруч із лікарнею, щоб сховатись від дощу, та попрямував за ними. Там між ними виникла розмова на різні теми. Проте, під час спілкування чоловік почав ображати присутніх та проявляти інтерес інтимного характеру до однієї із жінок, але після категоричної відмови останньої обвинувачений почав наносити кулаками удари по її обличчю, від отримання яких жінка впала на землю.

Коли жінка підвелась та сіла на підлогу альтанки, чоловік продовжив наносити удари по її тілу. В цей час, потерпіла почала просити подругу, яка знаходилась поряд, допомогти їй звільнитись. Подруга підібрала із землі скляну пляшку та почала замахуватися на незнайомця. Однак, він вихопив пляшку із її рук та наніс нею один удар в голову жінки, від чого вона втратила свідомість та впала на підлогу.

Після цього чоловік продовжив наносити численні удари першій потерпілій, яка почала кликати на допомогу раптових перехожих. В кінці-кінців вони й припинили побиття жінки.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Вінницької окружної прокуратури О. Александрова


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018 - 17:57
Грузинский город Марнеули атаковали едва вылупившиеся цыплята. Птенцы появились на свет на свалке — именно туда сотрудники городской птицефабрики привезли тысячи яиц, посчитав их просроченными. Спустя сутки после выгрузки яиц, ...

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...