У Вінниці чоловік вкрав гроші з рахунку знайомого за допомогою телефона

Вінницькою місцевою прокуратурою неодноразово повідомляється про безліч злочинів, вчинених шахраями з використанням довірливого ставлення населення. Проте, кількість злочинів даної категорії та потерпілих від цих діянь, нажаль, не зменшується.

Так, потерпілим від такого роду злочинних дій став громадянин Т., який, відпочиваючи в одній компанії зі своїм знайомим – громадянином Б., надав останньому, за його проханням, свій мобільний телефон для здійснення нібито телефонного дзвінка.

Користуючись довірою, чоловік здійснив заміну паролю для входу до мобільного додатку «Приват 24» та перерахував грошові кошти з картки потерпілого на свою банківську картку.  Крім того, за цей час «умілець» встигнув зайти в галерею мобільного телефону власника, де знайшов фото паспорта потерпілого Т. та оформив на його ім’я ще декілька кредитних зобов’язань через мережу інтернет, а отримані грошові кошти перерахував на свою банківську картку.

Дії порушника органами досудового розслідування кваліфіковані за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України – заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.

Тож, аби не стати черговою жертвою шахраїв, Вінницька місцева прокуратура вкотре закликає громадян бути обачливими та не повідомляти стороннім особам свої персональні дані.

 

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
О. Александрова


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В зоне ООС ракетой уничтожен вражеский ДОТ: опубликовано видео

31.01.2019 - 16:26
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня эксклюзивно обнародовал видео, снятое летом 2018 года с позиций 53-ей бригады Вооруженных сил Украины. На качественном ролике хорошо виден вражеский ДОТ (буквально долговременная огневая точка) ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...