У Вінниці чоловік два місяці грабував одиноких перехожих

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду кримінальне провадження відносно раніше неодноразово судимого вінничанина, який впродовж жовтня-листопада 2020 року вчинив ряд корисливих злочинів з застосуванням насильства до потерпілих.

Діючи у пізню пору доби, зловмисник обирав своїми жертвами одиноких перехожих, супроводжував їх, та як тільки ті доходили до малолюдних місць, розпочинав наносити побої аби збити потерпілих з ніг, після чого відбирав наявне у них майно.

За клопотанням Вінницької місцевої прокуратури судом застосовано до чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за частиною 2 ст. 185 Кримінального кодексу України, як відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого. Санкція цієї статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Т. Мішеніна

Moneyveo


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015 - 14:36
Немало лет прошло после развала СССР, но масштабы проектов поражают до сих пор… Союз мог себе позволить, за счет благосостояния граждан, воплощать в реальность грандиозные суперпроекты, которые не каждый человек ...