У Вінниці через суд повернули приміщення професійному училищу №11

У Вінниці у переданому Фондом держмайна приміщенні навчального закладу підприємці облаштували магазин з продажу автотоварів. У прокуратурі побачили порушення саме у передачі майна. І господарський суд погодився з прокурором, договір оренди скасовано, а ТОВ доведеться повернути.

Хоча офіційно назва закладу не повідомляється, за джерелами NaПарижі, мова йде про Вище професійне училище №11, що на Немирівському шосе.

Більш того, це вже другий випадок, коли через суд в орендаря «відбирають» площі, передані саме у цьому закладі.

Як повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, ювенальним прокурором у судовому порядку доведено незаконність договору оренди приміщення одного із закладів освіти м. Вінниці, укладеного між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях і товариством з обмеженою відповідальністю.

Установлено, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях всупереч ст. 80 Закону України «Про освіту» щодо заборони використання об’єктів та майна державних і комунальних закладів освіти не за освітнім призначенням надано в оренду товариству приміщення площею 98 м2 вартістю понад 4 млн грн для розміщення торговельного об’єкту з продажу автотоварів.

Господарським судом Вінницької області позовні вимоги прокурора задоволені у повному обсязі, договір оренди нерухомого майна, яке перебуває на балансі навчального закладу і є державною власністю, визнано недійсним та зобов’язано товариство з обмеженою відповідальністю повернути його навчальному закладу м. Вінниці за актом приймання-передавання.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Месси творит чудеса с мячом: видео

31.12.2017 - 00:40
Официальный YouTube-канал Барселоны выложил видео, посвященное одной из тренировок команды. В ролик попали лучшие голы каталонцев. Лионель Месси, который забил в 2017 году 54 гола за команду (уступил только Кейну ...

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016
Зверьку так понравилось спать на ...