У Вінниці через суд повернули приміщення професійному училищу №11

У Вінниці у переданому Фондом держмайна приміщенні навчального закладу підприємці облаштували магазин з продажу автотоварів. У прокуратурі побачили порушення саме у передачі майна. І господарський суд погодився з прокурором, договір оренди скасовано, а ТОВ доведеться повернути.

Хоча офіційно назва закладу не повідомляється, за джерелами NaПарижі, мова йде про Вище професійне училище №11, що на Немирівському шосе.

Більш того, це вже другий випадок, коли через суд в орендаря «відбирають» площі, передані саме у цьому закладі.

Як повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, ювенальним прокурором у судовому порядку доведено незаконність договору оренди приміщення одного із закладів освіти м. Вінниці, укладеного між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях і товариством з обмеженою відповідальністю.

Установлено, що Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях всупереч ст. 80 Закону України «Про освіту» щодо заборони використання об’єктів та майна державних і комунальних закладів освіти не за освітнім призначенням надано в оренду товариству приміщення площею 98 м2 вартістю понад 4 млн грн для розміщення торговельного об’єкту з продажу автотоварів.

Господарським судом Вінницької області позовні вимоги прокурора задоволені у повному обсязі, договір оренди нерухомого майна, яке перебуває на балансі навчального закладу і є державною власністю, визнано недійсним та зобов’язано товариство з обмеженою відповідальністю повернути його навчальному закладу м. Вінниці за актом приймання-передавання.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Мустафе Найему в Киеве сломали челюсть: видео

30.04.2018
В Киеве народному депутату Мустафе ...

В Одессе пенсионеров собирали на странный митинг: видео

23.02.2017
В Одессе активисты показали, как ...