У Вінниці автобус потрапив у ДТП через втрату свідомості водія

Учора ввечері у Вінниці на вулиці Синьоводській поблизу Староміського мосту сталась ДТП за участі муніципального автобусу. Сьогодні стала відома причина.

Транспортний засіб врізався у бетонну конструкцію та світлофор. У салоні пасажирів не було. На місце події прибула швидка допомога.

З посиланням на департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міськради, Ситуаційний центр м. Вінниця повідомляє, що у ДТП потрапив автобус маршрута №21 «Барське шосе – Педколедж».

За кермом водію стало зле, через що він втратив свідомість. Це і спричинило ДТП.

«Наразі тривають відповідні перевірки обставин та причин, які привели до цього», – зазначає директор департаменту Андрій Сорокін.

Нагадаємо, кваліфікованих водіїв, або ж тих, хто лише має бажання навчитись кермувати громадським транспортом чекають у КП «Вінницька транспортна компанія». Набирають як чоловіків, так і жінок. Підприємство гарантує офіційне працевлаштування, своєчасну оплату праці та усі види соціальних відпусток. Окрім того, у транспортній компанії працює потужна профспілкова організація, яка стоїть на захисті своїх працівників.

Фахівці Вінницької транспортної компанії зазначають, що також для їх працівників гарантується: формений одяг; оплачувана щорічна та додаткова відпустка; оплачувані листи тимчасової непрацездатності; страховий стаж; пільговий стаж; за необхідності передбачене місце в гуртожитку. Для кермування муніципальним автобусом потрібне водійське посвідчення категорії «D». А для тих, хто не має відповідних навичок кермування трамваєм та тролейбусом, проте бажає стати частиною великої компанії, яка уже 110 років здійснює пасажироперевезення на території Вінницької громади, діє система навчання та підтримки нових фахівців.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018 - 22:14
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом из-за пределов штрафной площадки оформил четвертую подряд победу «Динамо» в чемпионате страны. На сей раз над «Александрией», которая шла после четырех туров первенства на первом ...

В Японии после запуска рухнула ракета: опубликовано видео

30.06.2018
Неудачей завершился запуск ракеты в ...