У Швейцарії арештували добровольця, який воював за Україну

Громадянина Швейцарії Джону Нейдхарта, який два роки воював на боці України проти росіян, заарештували в Берні. Про це повідомив Blick у суботу, 15 червня.

Вказано, що напередодні 36-річний Нейдхарт сам добровільно здався поліції, чим шокував місцевих правоохоронців. Він пішов на цей крок, щоб привернути увагу до України під час Саміту миру, який сьогодні саме у Швейцарії.

За словами Нейдхарта, саміт не варто сприймати серйозно, а потрібно дати можливість Україні перемогти у війні.

«Якщо ви дійсно хочете допомогти Україні, ви повинні дати їй змогу перемогти росіян у військовій сфері. Ви повинні спочатку зламати росіян, перш ніж вести переговори з ними, а не навпаки», – заявив він.

Джона Нейдхарт гостро критикує уряд Швейцарії за вкрай обмежену допомогу Україні.

У Швейцарії, згідно з законом, йому загрожує до трьох років ув’язнення за службу в іноземній армії.

З початком повномасштабної війни Росії проти України уродженець Цюриха вступив до Інтернаціонального легіону. Він був кулеметником і брав участь у бойових діях на Донбасі та на Харківщині, зокрема у контрнаступі і звільненні українських територій.

За даними ЗМІ, на боці України воює близзько 10 швейцарців, але вони про це не розголошують, щоб не мати проблем на батьківщині. Джона Нейдхарт – єдиний, хто публічно заявив про свою службу у лавах ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

LG представила холодильник с Windows 10

02.09.2016 - 18:34
На двери холодильника расположен большой тачскрин, на котором можно запускать разные программы. Компания LG на выставке  IFA 2016 в Берлине представила новый холодильник LG Smart Instaview Door-in-Door, который оснащен большим ...

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП ...

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015
Накануне новогодних праздников не можем ...