У Севастополі вбито командувача ЧФ РФ

Штаб Чорноморського флоту в Севастополі 22 вересня уразили щонайменше дві крилаті ракети. ЗМІ показали відео і фото, на яких можна побачити приліт ракети у вже палаючу після вибуху будівлю. Як повідомили Сили спеціальних операцій ЗСУ, було знищено 34 офіцери, серед яких командівач ЧФ Соколов. Ще 105 офіцерів отримали поранення.

При цьому Sky News з посиланням на джерела у ЗСУ пише, що українські військові використали британські Storm Shadow.

Інформація про загибель під час атаки командуючого ЧФ РФ адмірала Віктора Соколова, який був призначений на посаду у вересні минулого року, з’явилася ще 23 вересня. Про це писали як російські ЗМІ, так і Вікіпедія (правда, тут інформацію змінюють — то вбито, то ні… чекають на підтвердження). Але перше офіційне підтвердження — це сьогоднішні дані від ССО ЗСУ.

Там також розповіли, що на борту російського Великого десантного корабля «Мінськ» були знищені 62 окупанти, які були зібрані разом, так як судно вже готувалося вийти на бойове чергування.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео особняка, в котором проживает Аваков

18.11.2016 - 19:43
Журналисты программы Схемы выяснили, где живет министр внутренних дел Арсен Аваков. Как оказалось, министр с недавних пор перебрался в дом на территории комплекса «Крепость», который принадлежит МВД. Расположен на 70 ...

Украина провела успешные испытания нового оружия: видео

24.11.2016
Украина продолжает разрабатывать и выпускать ...

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...