У Рубіжному завдано удару по російській військовій базі

Сьогодні потужна «бавовна» завітала до баз російських загарбників в окупованому місті Рубіжне Луганської області. Ще вранці в інтернеті з’явилися масові повідомлення місцевих жителів про потужні вибухи.

Згодом рашистські «воєнкори» і колаборанти заявили, що Збройні сили України випустили вісімнадцять 155-міліметрових снарядів від американської гаубиці «М777».

Оскільки Рубіжне знаходиться лише в дванадцяти кілометрах від найближчої ділянки лінії фронту, використання цієї зброї можливе. Але зрозуміло, що таку кількість дорогоцінних снарядів Сили оборони витрачають виключно на гідні цілі, а ніяк не по житловим будинкам, як це роблять російські фашисти.

Що вже ввечері підтвердив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Куп’янському (Сватівському) та Лиманському (Кремінському) напрямках:

«Рубіжне. За інформацією з наших джерел, сьогодні основний удар було нанесено по території заводу «Барвник», де орки розташували свою артилерію та ремонтні цехи».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У дома Луценко вспыхнули разборки: видео

09.12.2017 - 17:55
Как мы уже сообщали, сегодня во время акции Автомайдна с рядом нардепов из орбиты Саакашвили и из «Самопомощи» (что указывает на ее политическую подоплеку) пострадал нардеп от БПП Олег Барна. ...

Певица Джамала сегодня вышла замуж: фото, видео

26.04.2017
Обрядом Никах соединила свое сердце ...