У російських загарбників виникли нові проблеми у Бахмуті

У російських окупантів немає резервів для повноцінного заміщення на позиціях в Бахмуті, які пригрозив залишити десятого травня ватажок приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин.

Мало того, навіть для відступу без ротації теж потрібне досить потужне прикриття, і наразі незрозуміло, чи є в загарбників ресурси хоча б для нього.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну заявив американський Інститут вивчення війни (ISW). Таким чином, він практично ставить під сумнів змістовну частину заяви Пригожина.

На жаль, в останньому звіті ISW не міг проаналізувати фантасмагоричні домовленості Пригожина з Кадировим про заміну ПВК «Вагнера» кадировцями з «Ахмату».

Але й так очевидно, що це нереально. Хіба що підготовка до такої ротації розпочалася хоча б місяць назад, і кадировці вже заходять в Бахмут. І все це, звісно, відбувається за логістичної підтримки збройних сил РФ.

Тому найбільш ймовірним здається середній варіант за стандартними військовими правилами: пройде часткова планова ротація, а на заяви Пригожина й Кадирова можна не звертати уваги. Зрозуміло, що навряд чи окупанти відступлять з Бахмута. Тільки, якщо ЗСУ будуть загрожувати ім знищенням.

Також ISW вважає, що міністерство оборони РФ по всьому фронту переходить до оборони, очікуючи контрнаступ Збройних сил України, хоча локальні атаки чи штурми, звісно, матимуть місце й надалі. Однак:

«Наступальна операція ПВК Вагнера у Бахмуті, що триває, несумісна із загальним уповільненням темпів російських наступальних операцій в інших частинах України».

Але чи означає це припинення ворожого наступу в Бахмуті, ISW не вказує. Зрозуміло, що і в його експертів киплять мізки від нервового очікування контрнаступу ЗСУ…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время выступления Джамалы на сцену выскочил парень и спустил штаны: видео

14.05.2017 - 00:46
В финале Евровидения идет голосование. С премьерой новой песни на сцене выступила победительница прошлогоднего конкурса Джамала. Во время выступления на сцену выскочил молодой парень, встал перед Джамалой и спустил брюки ...

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018
Президент России Путин на Крещение ...