У російських загарбників виникли нові проблеми у Бахмуті

У російських окупантів немає резервів для повноцінного заміщення на позиціях в Бахмуті, які пригрозив залишити десятого травня ватажок приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин.

Мало того, навіть для відступу без ротації теж потрібне досить потужне прикриття, і наразі незрозуміло, чи є в загарбників ресурси хоча б для нього.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну заявив американський Інститут вивчення війни (ISW). Таким чином, він практично ставить під сумнів змістовну частину заяви Пригожина.

На жаль, в останньому звіті ISW не міг проаналізувати фантасмагоричні домовленості Пригожина з Кадировим про заміну ПВК «Вагнера» кадировцями з «Ахмату».

Але й так очевидно, що це нереально. Хіба що підготовка до такої ротації розпочалася хоча б місяць назад, і кадировці вже заходять в Бахмут. І все це, звісно, відбувається за логістичної підтримки збройних сил РФ.

Тому найбільш ймовірним здається середній варіант за стандартними військовими правилами: пройде часткова планова ротація, а на заяви Пригожина й Кадирова можна не звертати уваги. Зрозуміло, що навряд чи окупанти відступлять з Бахмута. Тільки, якщо ЗСУ будуть загрожувати ім знищенням.

Також ISW вважає, що міністерство оборони РФ по всьому фронту переходить до оборони, очікуючи контрнаступ Збройних сил України, хоча локальні атаки чи штурми, звісно, матимуть місце й надалі. Однак:

«Наступальна операція ПВК Вагнера у Бахмуті, що триває, несумісна із загальним уповільненням темпів російських наступальних операцій в інших частинах України».

Але чи означає це припинення ворожого наступу в Бахмуті, ISW не вказує. Зрозуміло, що і в його експертів киплять мізки від нервового очікування контрнаступу ЗСУ…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В перерывах между обстрелами «морпехи» ДНР требуют сала: видео

27.03.2018 - 14:00
В утренней сводке за 26 марта под Мариуполем спикер АТО Олег Сушинский зафиксировал вражеские обстрелы украинских позиций у Водяного из гранатометов, крупнокалиберных пулеметов и стрелкового оружия. У Павлополя – из ...

Украинцы убивают снегирей, потому что они русские

09.02.2015
ШОК! Украинцы убивают снегирей, потому ...

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017
На северо-западе Сирии правительственные войска ...