У росіян на фронті з’явився Starlink – соцмережі

Українські військовослужбовці заявили, що в російських окупантів з’явився Starlink з ліцензованими акаунтами. Про це повідомив український військовий кореспондент Андрій Цаплієнко на своєму Telegram-каналі в четвер, 8 лютого. 

Журналіст показав скриншот з соцмережі Х, де військові повідомляють, що росіянам через Дубай «почали масово поставляти» Starlink. Вони також підтверджують, що вже фіксують у російських інтервентів на фронті цей вид супутників зв’язку.

Раніше Ізраїль заявив, що має намір припинити співпрацю з проєктом Starlink американської компанії SpaceX після заяви власника компанії Ілона Маска про те, що Starlink забезпечуватиме супутниковий зв’язок для гуманітарних організацій у Секторі Гази.

Перед цим Ілон Маск заявив, що військові конфлікти на Близькому Сході та в Україні можуть перерости у Третю світову війну, тому США нібито слід налагодити відносини з РФ. Цікаво, то він таким чином налагоджує стосунки — дає можливість російським фашистам користуватися Starlink?

Фактично він запропонував тупо віддати Путіну захоплені території. Тобто Маск вже не соромиться відкрито транслювати бажання Путіна від свого імені, абсолютно не бентежась про те, що головний фашист Росії має намір вбити велику кількість українців, а інших зробити рабами.

Насправді, Маск вже не вперше робить заяви на користь Росії, а також заважав нашим військовим, маніпулюючи можливостями надавати чи обмежувати супутниковий зв’язок на фронті.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017 - 11:41
Как мы уже сообщали, сегодня ранним утром в Донецке на базе террористического формирования «Сомали» был убит его командир Михаил Толстых, известный как Гиви. Боевик был распиарен в ДНР и на ...

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней ...