У Росії «вагнерівські» кладовища рівняють із землею

Російський правлячий режим після смерті засновника ПВК Вагнер Євгена Пригожина, прийняв рішення ліквідувати так звані «вагнерівські» кладовища в РФ.  Про це свідчить відео, яке в п’ятницю, 25 серпня, виклав на своєму Telegram-каналі український військкор Андрій Цаплієнко.

Зокрема, на відеозапису видно, що могили найманців рівняють з землею та засипають гравієм, а дерев’яні хрести з могил лежать складені купою.

«Кінець епохи», — зіронізував журналіст.

Як відомо, через два місяці після заколоту групи Вагнера бізнес-джет Embraer, пов’язаний з ПВК Вагнера, розбився під Твер’ю, між Москвою і Санкт-Петербургом. Російська влада стверджує, що на борту загинули 10 людей, зокрема ватажок вагнерівців Євген Пригожин.

У британській розвідці зазначають, що точних доказів того, що Пригожин перебував на борту, поки немає. Він вживав виняткових заходів безпеки.

Разом з тим, у Міноборони Британії вважають, що Пригожин справді мертвий.

За даними британської розвідки, смерть Пригожина майже напевно матиме наслідком глибоко дестабілізуючий вплив на групу Вагнера.

У Кремлі поки не знають про перспективи ПВК Вагнер після смерті її засновника Євгенія Пригожина, до того ж такою структури юридично не існує. Про це сказав речник президента фашистської РФ Дмитро Пєсков на брифінгу у п’ятницю, 25 серпня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россиянка из «Айдара» облила Ляшко помидорным соком: видео

08.12.2016 - 16:56
Россиянка Юлия Толопа, которая фактически с первых месяцев войны пошла воевать на стороне Украины в составе добровольческого батальона «Айдар», сегодня в стенах Верховной Рады облила рубашку лидера РПЛ Олега Ляшко ...

Ребенок простудился? Лучший способ помочь ему поскорее вылечиться…

23.10.2015
Ребенок простудился? Лучший способ помочь ...

В Днепре россиянин с флагом Украины обозвал Путина: видео

24.08.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...