У РФ хочуть дістати з моря безпілотник США

Росіяни заявляють про своє бажання знайти уламки американського безпілотника MQ-9 Reaper, який впав у Чорне море внаслідок зухвалих дій пілотів двох російських винищувачів Су-27.

Про це в коментарі для російського телеканалу сказав секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев. Він наголосив, що не знає, чи є для цього технічні можливості, однак впевнений, що це робити необхідно.

І тут же не втримався, щоб не збрехати. Сказав, що це (випадок з БПЛА, — ред.) ще раз підтверджує, що американці беруть участь у війні.

По-перше, це ніяк взагалі цього не підтверджує. А по-друге, Патрушев умисно не згадав, що безпілотник був у міжнародній зоні, на територію РФ не залітав. Навіть над територією України не був.

Додавмо, що керівник зовнішньої розвідки Наришкін невпевнено прокоментував, що йому «здається», що РФ має технічні можливості підняти БПЛА з дна моря. Але на запитання, чи займаються цим, сказав, що це не до нього.

Нагадаємо, в Туреччині розглядають можливість пропустити через Босфор американців, щоб вони могли знайти і забрати свій MQ-9 Reaper.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Харькове активисты забросали генконсульство России яйцами: появилось видео

08.02.2019 - 22:00
В Харькове активисты «Национальных дружин» и «Правого сектора» провели акцию протеста под стенами здания Генерального консульства России. Около сотни участников требовали, чтобы оккупанты убирались из Украины. Целью же протеста было ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...