У Путіна відреагували на ситуацію в Соледарі

Російсько-фашистські війська зазнають величезних втрат на Донбасі, але Кремль бачить «позитивну динаміку» у проведенні «спеціальної військової операції» (так у РФ називають війну проти України). Про це сказав прессекретар Путіна Дмитро Пєсков на брифінгу 11 січня, однак не став визнавати захоплення російськими окупантами Соледару.

Журналісти попросили його прокоментувати ситуацію в місті Соледар Донецької області, про захоплення якого напередодні повідомила російська преса, з посиланням на кухаря та колишнього кримінальника, засновника ПВК Вагнер Євгена Пригожина.

«Почекайте, давайте не поспішатимемо, дочекаємося все-таки офіційних заяв. Там є позитивна динаміка в просуванні, — сказав Пєсков. — Успіху у військових діях буде досягнуто, коли ми виконаємо цілі, які поставлені верховним головнокомандувачем у ході «спеціальної військової операції»».

Нагадаємо, заяву Пригожина про захоплення Соледару спростували у командуванні ЗСУ — бої продовжуються. Також заперечив захоплення міста і Інститут вивчення війни (ISW).

Додамо, що і бійці, які тримають оборону в Соледарі, визнаючи шалений натиск ворога, теж наголошують, що вони не знаходяться в оточенні і ведуть бої на вулицях міста. Причому, достатньо ефективно.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Австралии сняли на видео драку двух забавных коал

23.12.2017 - 11:45
Австралийские коала в понимании людей считаются предельно мирными и неторопливыми зверьками. Однако даже у них бывают конфликты. Причем, как выяснилось, иногда они настолько принципиальны, что эти сумчатые пренебрегают ощущением опасности ...

В Киеве жестко разогнали лагерь ромов: видео

25.04.2018
Полиция поставила точку в деле ...

Британцы сняли забавный сюжет о крысином детстве Путина: видео

06.03.2017
Британские журналисты создали довольно объемный ...