У Повітряних силах відповіли на заяву Шойгу про «знищення» Patriot

Сьогодні в Росії вже вдруге заявили про знищення у Києві американського ЗРК Patriot. Цього разу про це сказав вже сам міністр оборони РФ Шойгу.

Однак речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат це категорично заперечив, підкресливши, що саме ця система ППО збила 11 ракет Іскандер, які російські фашисти запустили напередодні по Київщині.

«Вчора відпрацював комплекс Patriot, знищено всі цілі типу Іскандер, які летіли по балістиці. Вчора була раптова несподівана атака, ворог намагався застати нас несподівано після нічної атаки на Київську область і Шахедами і крилатими ракетами типу Х101/555. Але наші сили ППО перезаряджаються, відразу в готовності, бо ворог підступний і може завдати удару в будь-який момент», — зазначив спікер.

На уточнювальне питання, чи Patriot цілий, Ігнат відповів: «Звичайно що цілий. Знищили ж всі ракети».

Нагадаємо, 16 травня російське МО вже заявляло про те, що вони начебто ракетою «Кинджал» знищили Patriot. Але по факту згодом з’ясувалося, що ЗРК збив 6 Кинджалів, а сам отримав якісь дрібні ушкодження від уламків, які були усунуті на місці протягом дня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Боец АТО погиб, защищая женщину от своры разъяренных овчарок: видео

08.01.2017 - 01:32
Рано утром в день Рождества ужасная трагедия случилась под Киевом в селе Кучаков. Там четыре больших немецких (сначало сообщалось, что это были восточно-европейские, но позже появилось уточнение) овчарки загрызли 40-летнего мужчину. ...

Британцы изобрели асфальт, впитывающий лужи моментально (видео)

26.09.2015
Британская компания представила инновационный материал ...

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016
На этом видео собачка пытается ...

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016
За тур до завершения чемпионата ...