У Первомайську знищена вантажівка з інтервентами і боєприпасами

На вулиці Куйбишева в окупованому з 2014 року місті Первомайськ Луганської області ущент знищена вантажівка «КамАЗ» з боєприпасами російських загарбників. Про це масово повідомляють місцеві жителі, викладаючи в інтернет відповідні відео.

Зокрема, видно момент самого вибуху, відзнятий людьми в автомобілі, який знаходився поруч (але достатньо далеко, щоб вціліти). На іншому ролику «екскурсовод» з місцевих показує і коментує наслідки (обережно, нецензурна лайка).

На дорозі бачимо величезну вирву. Від машини і боєприпасів практично нічого не залишилося. Довкола лежать кілька трупів інтервентів. Серйозно пошкоджений сусідній приватний будинок.

Поруч з місцем події знаходиться офіс пенсійного фонду. Рашистські «воєнкори» кажуть, що це наслідок обстрілу Збройних сил України. Але деякі місцеві стверджують, що машина загорілася з якихось внутрішніх причин.

Так чи інакше, зрозуміло, що боєприпасів у ній було багато. Між містом і найближчою ділянкою фронту 27 кілометрів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Bellingcat опубликовал новое фото и видео Бука, из которого сбили боинг МН17

19.10.2017 - 21:36
Международная расследовательская группа Bellingcat выложила новое фото зенитно-ракетного комплекса «Бук», из которого сбили малайзийский боинг МН17. «Joint Investigation Team выпустила новую фотографию «Бука» 332 в Украине в день падения MH17. Мы ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018
Президент Петр Порошенко опубликовал в ...