У Пентагоні зробили заяву щодо зброї для України

В міністерстві оборони США позитивно оцінюють використання українськими військовими американської зброї. Про це на брифінгу у вівторок, 21 листопада, заявила заступниця речника Міноборони США Сабріна Сінгх.

«Ми дуже впевнені в допомозі та можливостях, які ми змогли наразі надати Україні. І ви бачите, що вони ефективно використовують їх на полі бою», — сказала Сінгх.

Сінгх відзначила, зокрема, застосування в Україні ракетних систем HIMARS, а також комплексів протиповітряної оборони західного зразку.

«Тож ми дуже впевнені в тому, що ми змогли дати Україні для досягнення прогресу на полі бою», — зауважила представниця Пентагону.

Крім того, Сінгх висловила стурбованість через те, що Іран готується постачати РФ балістичні ракети для війни проти України. У то й же час, вона заявила, що США поки що не мають доказів, що така передача сталася.

Насправді, зброї від США останні два місяці надходило мало, її вже не вистачає. Причина всім зрозуміла — Білий дім заощаджує в умовах невизначенності з подальшим фінансуванням, яке стримують трампісти у Конгресі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зараза ворона поиздевалась над таксой

15.11.2015 - 17:02
Ворона воспользовавшись тем, что собака привязана замучила её своими домоганиями. ...

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016
Занимательная драка двух исторических персонажей ...