У МЗС пояснили Орбану, що він може зробити для миру в Україні

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан продовжує одночасно дратувати і смішити усю Європу і країни інших контенентів, що намагаються допомогти Україні вистояти і перемогти у війні із Росією.

Орбан у п’ятничному інтерв’ю державному радіо вчергове виступив за припинення вогню і мирні переговори України та Росії до початку українського контрнаступу.

Свою прокремлівську позицію він намагався прикрити словами про те, що переживає за втрати українців при контрнаступі. Себе він назвав єдиним прем’єром в Європі, який виступає за мир. По суті ця брехня угорського очільника є образливою для всіх тих лідерів, які насправді роблять все задля миру.

Орбан заявив також, що поки він перебуває при владі, Угорщина не буде воювати з Росією. Це взагалі якийсь дикий нонсенс, адже ніхто навіть й не просить Угорщину воювати з РФ. Може він мав на увазі, що не став би воювати з Росією, навіть якщо б вона напала на Угорщину? В це до речі легше повірити, ніж в щирість того, що Орбан хоче для України справедливого миру.

В МЗС України вже відповіли на сьогоднішні заяви Орбана. Речник МЗС Олег Ніколенко вкотре популярно, як дитині, пояснив, що «просто припинення вогню без попереднього виводу російських військ з України приведе до заморожування статус-кво, надасть Росії можливість перегрупуватися, накопичити сили та вдатися до нової хвилі агресії. Доведено досвідом 2014-2022 років».

І нарешті Орбану порадили, чим він може реально допомогти, якщо так хоче миру — засудити РФ і закликати Путіна забратися з України.

«Водночас ми взяли до уваги твердження Віктора Орбана про те, що йому важко бути єдиним прем’єр-міністром в ЄС, який виступає за мир. Аби полегшити цю ситуацію, закликаємо главу угорського уряду почати нарешті діяти. Наприклад, засудити російську агресію, вимагати від Москви припинити війну та повернути російську армію на російську територію, долучитися до заходів міжнародної ізоляції Росії, не підривати єдність в ЄС», – додав Ніколенко. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Запорожской области вдоль пляжа на низкой высоте пролетел Су-25: видео

02.06.2018 - 15:55
Над курортом Кирилловка Запорожской области пролетел Су-25. Самолет попал на видео, которое сначала разместили в Инстаграм, а затем продублировали нам YouTube-канале «Криминального Запорожья» 1 июня. Красавец промчался в считанных метрах ...

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016
На Олимпиаде, как и в ...

Семенченко рассказал о том, как они «сняли» блокаду в Бахмуте: видео

08.02.2017
Начальник Нацполиции Украины в Донецкой ...