У Москві перешкоджають похованню Навального

Влада фашистської Росії намагається всіляко зіпсувати прощання і похорон Олексія Навального.

У Москві завершилося відспівування політика Олексія Навального, який помер у виправній колонії. Про це в п’ятницю, 1 березня, повідомляють російські паблики і ЗМІ.

На прощання прийшли декілька тисяч людей, черга до храму розтягнулася на кілометр.

ТГ-канал Осторожно, новости пише, що декого з людей, які прийшли на прощання, запускають на територію храму, але не в саму церкву.

Прес-секретар Путіна Пєсков під час щоденного брифінгу попередив росіян про неприпустимість участі в «неузгоджених акціях».

Повідомляється також, що в Мар’їно, де відспівували померлого, виникли проблеми зі зв’язком і не працює інтернет. Біля церкви — посилені наряди поліції. Стоять огорожі, автозаки і рамки біля входу на територію храму.

Пабліки повідомляють, що люди, які прийшли прощатися, скандують «Навальний!», а деякі кричали «Героям слава!».

Читачі опозиційного ТГ-каналу «Соловьиный помет» повідомляють, що тим, хто прийшов попрощатися з Навальним, почали роздавати повістки «для уточнення даних».

«Співробітники Борисовського цвинтаря пояснили, що сьогодні потрапити туди і до храму поруч із ним не вийде нікому, оскільки «все перекрито» через траурні заходи. На місці обстановку регулюють поліцейські, виставлені огорожі та рамки металодетекторів», — додає ТГ-канал «Осторожно, новости».

Нагадаємо, помер Олексій Навальний, якого раніше намагалися отруїти, а потім кинули на 19 років у буцигарню, 16-го лютого. Його тіло довго не віддавали матері.

Сталася трагедія у у ВК-3 «Полярний вовк» у селищі Харп Ямало-Ненецького автномного округу РФ. Це за полярним колом, дістатися туди практично неможливо, відсутня можливість будь-якого зв’язку для ув’язненого. Відомо, що над Навальним у колонії постійно знущалися. Взагалі, він провів 308 діб у ШІЗО…

Рік тому, у лютому 2023-го, опозиційний політв’язень Олексій Навальний заявив, що Україна має повернутися до своїх міжнародно визнаних кордонів (1991 року). 

«Які кордони в України? Такі самі, як і в Росії, — міжнародно визнані, визначені в 1991 році… Тут нема чого обговорювати. Майже всі кордони у світі випадкові й викликають чиєсь невдоволення. Але воювати за їхню зміну в XXI столітті не можна. Інакше світ зануриться в хаос».

Цікаво також бачення Олексієм контрибуції РФ Україні: після виводу окупантів з України скасувати обмеження на поставки російських нафти й газу в Європу, а частину доходів з цього направляти на компенсацію. До речі, це безболісний варіант для росіян, якби вони відмовилися від рашистського угару.

Про це все йшлося в п’ятнадцяти принципах політичної платформи Навального, які тоді оприлюднило незалежне (а тому опозиційне) видання «Медуза».

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015 - 17:50
Ранее мы публиковали современную съемку Винницы с высоты птичьего полета. Сейчас же Иванчук Станислав выложил в сети видео города 1973 года. Возможно те, кто постарше, смогут увидеть и узнать знакомых ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...