США та Іран уклали мирну угоду

США та Іран досягли мирної угоди, а її офіційне підписання заплановане на 19 червня у Швейцарії. Про це повідомив прем’єр-міністр Пакистану Шахбаз Шаріф.

За його словами, домовленість передбачає негайне та безстрокове припинення військових дій на всіх напрямках, включно з Ліваном. Пакистанський прем’єр подякував Вашингтону і Тегерану за прихильність до дипломатичного врегулювання, а також відзначив роль Катару, Саудівської Аравії та Туреччини у досягненні компромісу.

Згодом президент США Дональд Трамп підтвердив факт укладення угоди. Він також оголосив про скасування обмежень на судноплавство через Ормузьку протоку та відновлення вільного проходу торговельних і нафтових суден.

Очікується, що церемонія підписання документа відбудеться 19 червня за участю представників обох держав.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ нанесли ракетный удар по терминалу ДАП: видео

18.09.2019 - 12:21
93-я бригада Вооруженных сил Украины обнародовала очередное видео из цикла «шмаки-бум» с работой своих расчетов противотанковых управляемых комплексов. Первая часть ролика снята тепловизорной камерой. Похоже, она установлена прямо на пусковой ...