Росія завдала повторного удару по Харкову
Увечері 14 червня фашистська Росія знову атакувала Харків. Під ударом опинилося цивільне підприємство у Холодногірському районі міста, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Внаслідок влучання на території підприємства виникла пожежа. До ліквідації наслідків атаки залучили підрозділи ДСНС. На момент оприлюднення інформації даних про постраждалих не надходило.
Того ж вечора росіяни завдали удару і по Харківському художньому музею. Пошкоджень зазнала будівля, зокрема загорівся дах. Вогонь охопив понад 1200 квадратних метрів.
Під час атаки постраждали одномісячна дівчинка та троє жінок віком 22, 28 і 34 роки. Немовля госпіталізували.
Для порятунку музейної колекції рятувальники, комунальні служби, волонтери та працівники закладу розпочали евакуацію експонатів. Однак роботи довелося тимчасово призупинити через загрозу повторних ударів. За попередньою інформацією, частина картин усе ж зазнала пошкоджень під час пожежі.
Подпишитесь на новости
























