У Мелітополі пролунали потужні вибухи на базі окупантів

Сьогодні ввечері «бавовна» завітала до окупованих міст Токмак і Мелітополь Запорізької області. Першим (о 18:30) про це з посиланням на місцевих жителоів повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ».

А о 18:38 це підтвердили Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Токмак і Мелітополь. Просмажування русні набирає обертів». Та міський голова Мелітополя Іван Федоров: «Потужні вибухи у Мелітополі, які чуло все місто».

Згодом видання «РІА-Мелітополь» розповіло, що в місті трапилася серія вибухів, від яких дрижала земля й будинки, відкривалися вікна й двері. Після цього з’явилися сильні пожежі на північній і західній околицях міста (відповідно страусина ферма та завод «Автоколірліт»).

Потім Іван Федеоров підтвердив пожежу в районі заводу, вказавши, що там окупанти облаштували свою базу: «Окупанти відразу ж відзвітували про «влучне ППО», проте дим підіймається від землі до неба».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как правильно воспитать девочку. Отношения отца с дочерью

30.10.2016 - 18:01
Успех счастливой взрослой жизни дочери, напрямую зависит от стараний отца, иначе она может неудачно выйти замуж или навсегда остаться одинокой. О чем необходимо помнить каждому папе и почему это так ...

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо ...