У лісі на Вінниччині виявили вцілілий «Шахед»

У пресслужбі поліції Вінниччини повідомили про виявлення місць падіння чотирьох ворожих безпілотників. Причому один з них виявився майже повністю вцілілим.

«За два дні, 17-18 березня, до поліції надійшло чотири повідомлення про виявлення уламків БПЛА на території Вінницького, Гайсинського та Жмеринського районів. Один з виявлених дронів, який знайшли у лісі, був у нездетонованому стані. Уламки трьох Шахедів, які розлетілись у радіусі 200 м від місця падіння, знайшли у полях. Постраждалих людей чи пошкодження майна не було», — йдеться в повідомленні.

Поліцейські вибухотехніки обстежили місця падіння безпілотників.

«Після документування подій частини дронів будуть вилучені та знищені», — додають у поліції. Хоча зрозуміло, що це не може стосуватися цілого дрона, який має піти на дослідження фахівцям.

Подібний випадок 9 лютого був на Дніпропетровщині. Там теж поліцейські виявили майже вцілілий Shahed, запущений російськими військовими. 

Повідомлялося, що під час чергової російської атаки сили протиповітряної оборони приземлили ударний безпілотник — він упав на пустирі біля одного з населених пунктів.

«Вибухотехніки розповідають, що це велика удача мати для дослідження вцілілий екземпляр ударного дрона. Бойова частина не вибухнула, всі агрегати на місці. Наступний етап — обережно зняти бойову частину та знищити її. А сам безпілотний пристрій буде розібраний і досліджений фахівцями», — йшлося в повідомленні поліції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Британцы сняли забавный сюжет о крысином детстве Путина: видео

06.03.2017 - 19:49
Британские журналисты создали довольно объемный сюжет о детстве Владимира Путина. Они показали питерскую коммуналку, где он вырос, и привели воспоминания очевидцев, которые помнят об увлечении нынешнего президента России ловлей крыс, ...

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ...

Террористы «ДНР» показали видео своих горящих позиций

17.02.2019
Когда офицер Вооруженных сил Украины ...