У Курській області РФ знищено військові склади окупантів

Бійці Збройних сил України ущент знищили сховище з технікою і боєприпасами російських окупантів, яке вони облаштували на складах аграрного холдингу «Псельське» в Курській області РФ.

Відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом, оператори якого, вірогідно коригували вогонь з невідомої зброї, наші захисники виклали в інтернет.

Видно ангари, які вже сильно пошкоджені. Аж раптом стається мегапотужний вибух з велетенським грибом яскраво жовтого кольору – це детонувала велика маса аміачної селітри. Коли дим розвіявся, на землі лишилася лише велика воронка.

Новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» припускає, що селітру підірвав дрон-камікадзе: «І тут прилетіли бойові комарі ЗСУ…».

Де точно це сталося, не ясно. Офіс агрохолдингу «Псельське» знаходиться в слободі (райцентрі) Біла Курської області РФ (23 кілометра до державного кордону).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео страшной розовой тучи над Бразилией

22.08.2017 - 18:38
В Бразилии в минувший четверг зафиксировано необычное атмосферное явление, которое напугало местных жителей. Над городом Тейшейра-де-Фрейтас появилась туча, которую сначала посчитали следом от падающей кометы. Об этом сообщает The Daily Mail. ...

Появилось видео запуска ракет украинским Су-25

20.12.2016
Если прежде все, что касалось ...

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017
После неожиданного поражения «Динамо» в ...