У Кремлі зазіхнули на території Японії

Заступник голови Ради безпеки країни-агресора РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія розмістить на Курильських островах, які прагне повернути Японія, нові види озброєнь. Зазначимо, що Медведів регулярно робить заяви, в яких погрожує Україні і десяткам інших країн, при цьому не добираючи слів і в похабній формі.

Він пригрозив, що «територіальне питання» буде закрите «раз і назавжди» відповідно до Конституції Росії.

За словами Медведєва, Росії «начхати на почуття японців» щодо Курил, бо вони нібито належать РФ.

Також він заявив, що «американцям, які цілуються з французами, набагато легше, бо вони забули про Хіросіму і Нагасакі».

Нагадаємо, Верховна Рада України у 2022 році заявила про підтримку позиції Японії щодо її північних околиць. Депутати ухвалили проект постанови, в якій Курильські острови визнаються окупованою Росією територією.

А у серпні 2023 року стало відомо, що Росія перекинула системи ППО з Курил на кордон з Україною. Про це тоді писало видання Kyodo News з посиланням на супутникові знімки американської компанії MaxarTechnologies.

Зникнення систем ППО помітив військовий експерт Ю Коїдзумі з Токійського університету.

Коїдзумі зазначав, що йдеться про комплекси С-300В4, які були розміщені в Касатській затоці і поблизу Південно-Курильська. Експерт висловив упевненість, що з Курильських островів забрали також старі танки й артилерію, і все це відправлять на фронт в Україну.

У вересні 2022 року на обох військових станціях були помічені численні транспортери з ракетами С-300В4, радарами та іншим обладнанням.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице полиция повязала группу грузинских воров: видео

04.08.2017 - 14:06
Ночью с 3-го на 4-ое августа оперативники Винницкого отдела полиции задержали четырех злоумышленников, трое из которых являются гражданами Грузии. Мужчины подозреваются в серии краж. У них нашли драгоценности похищенные из ...

Яблоки, запеченные с медом и орехами видеорецепт

30.10.2015
Чтобы укрепить иммунитет, воспользуйтесь энергетическими ...