У Кремлі обурилися на рішення влади Вірменії

У Путіна відреагували на рішення Єревану по ратифікації Римського статуту.

Традиційно у Москві спробували розділити народ країни і владу. Так, прессекретар Путіна Пєсков обурився рішенню влади Вірменії. І завуальовано пригрозив, що до неї з’являтьс питання.

«Вірменія – це дружня нам держава, наш партнер. І, безумовно, нас багато поєднує з братнім вірменським народом. І в нас немає сумнівів, що об’єднуватиме назавжди. Але при цьому, звичайно, до чинного керівництва Вірменії у нас з’являться додаткові питання». Вони були заздалегідь передані вірменській стороні», – заявив він.

Зокрема, Пєсков назвав ратифікацію Вірменією Римського статуту некоректним кроком з погляду двосторонніх відносин.

«Сумніваемся і сумнівалися із самого початку в тому, що з погляду двосторонніх відносин приєднання Вірменії до Римського статуту Міжнародного кримінального суду є коректним. Як і раніше, вважаємо, що це некоректне рішення», – сказав речник Кремля.

Він додав, що російській стороні не хотілося б, щоб колись президенту РФ Володимиру Путіну «довелося б відмовлятися від візитів до Вірменії».

Нагадаємо, парламент Вірменії ратифікував Римський статут Міжнародного кримінального суду (МКС). Про це повідомляє Арменпресс.

Серед іншого таке рішення означає, що в країні мають заарештувати президента Росії Путіна, якщо він приїде у Вірменію.

За ратифікацію проголосували 60 депутатів від правлячої фракції «Громадянський договір». У той час як 22 депутати від опозиційних фракцій «Вірменія» та «Маю честь» проголосували проти.

Перед голосуванням парламенту виступив представник Вірменії з міжнародних правових питань Єгіше Кіракосян, який пояснив, що дасть країні ратифікація Римського статуту.

«Це певною мірою гарантує, що будь-який серйозний злочин, скоєний на території Республіки Вірменія, підпадатиме під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду, а для тих, хто має намір вчинити такий злочин, це матиме як мінімум стримуючий ефект. Думаю, що це не мала нагода для обговорення питання ратифікації. Враховуючи той факт, що збройні формування Азербайджану, як і раніше, знаходяться «на суверенній території» Вірменії, ратифікація Хартії знову виправдана», – сказав Кіракосян.

Ще у березні поточного року Конституційний суд Вірменії визнав юрисдикцію МКС. Тоді у Росії різко відреагували на таке рішення Єревану — попередили про «вкрай негативні наслідки».

Як відомо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна, звинувативши його в незаконній депортації тисяч дітей з України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Шимпанзе получила снаряженный автомат АК 47

26.12.2015 - 14:07
А на этом видео африканские боевики, с дуру, дали шимпанзе снаряженный автомат АК 47. Такая фигня получилась… ...

Появилось видео, как Ляшко танцует с женой на кухне

28.10.2017
Сегодня у супруги Олега Ляшко ...