У Китаю виникли претензії до Кремля

Китай розлючений на РФ, через те, що росіяни не вміють тримати язик за зубами і злили інформацію про можливу військову співпрацю двох країн. Про це пише The Economist.

За даними видання, Китай хотів, щоб будь-яка підтримка росії залишалася в таємниці, адже знає, що такі дії підірвали б його претензію бути нейтральним посередником.

Також ці дії Китаю підривають його міжнародну репутацію і у разі надання допомоги Росії, спровокує ще більшу кризу у відносинах Китаю з Європою та США, — зазначає видання.

Нагадаємо, раніше CNN повідомило, що Китай схиляється до відправки зброї до РФ. Остаточне рішення ще не прийняте, але переговори між Москвою та Пекіном щодо ціни та обсягу обладнання продовжуються. Пізніше у ЦРУ підтвердили цю інформацію.

Якщо Китай постачатиме Росії летальну зброю для війни проти України, США дадуть відповідь жорсткими санкціями. Про це заявив президент США Джо Байден у інтерв’ю ABCNews. При цьому Байден зазначив, що не очікує, що Пекін зважиться на такий крок, хоч і може розглядати цю можливість.

«Я не очікую — ми цього ще не бачили, але я не чекаю великої ініціативи з боку Китаю щодо надання зброї Росії», — сказав Байден.

Він наголосив, що якщо Китай таки відправить зброю Росії, США відреагують жорсткими санкціями.

«Це була б та сама межа, яку б перетнули всі інші. Іншими словами, ми наклали суворі санкції на всіх, хто це зробив», — зауважив Байден.

24 лютого Китай представив «мирний план» щодо врегулювання війни на території України. Документ визначає основними пунктами припинення вогню і мирні переговори України та Росії.

У відповідь на цю ініціативу у США заявили, що Китай може зупинитись на першому пункті плану, а саме на повазі суверенітету всіх націй.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На CNN показали фильм о Путине: видео

14.03.2017 - 13:30
На телеканале CNN 13 марта показали специальный репортаж о президенте РФ и влиянии России на президентские выборы в США. Изюминкой стала лента «Самый могущественный человек в мире». Автор ленты Фарид Закария ...

Голый военный приставал к женщинам на улицах Чугуева: видео

26.06.2018
По улицам Чугуева Харьковской области ...

Российского посла в Турции показательно убили: видео

19.12.2016
Предполагается исламистский след На публичном ...