У Гаазі оприлюднили розмову Путіна та главаря «ЛНР»

Міжнародна слідча група (Joint Investigation Team, JIT), яка розслідує катастрофу рейсу МН17 2014 року, на прес-конференції в Гаазі оприлюднила перехоплення розмови президента РФ Володимира Путіна з Ігорем Плотницьким, колишнім ватажком так званої ЛНР. Про це йдеться у звіті слідства.

Сама бесіда датована 15 листопада 2017 року.

Глава Кремля насамперед цікавився військовою складовою, ставив питання про те, як проходять бойові зіткнення.

«Загострення періодично є, але це саме періодично викликано зміною дислокації різних військових частин, але таких, особливо жорстоких, поки що, слава Богу, не було», — відповів Плотницький.

Останній також відзначав низький рівень життя на захопленій бойовиками території та підтримав пропозицію Медведчука щодо обміну військовополоненими.

«Я вже й Олександру Володимировичу сказав, можливо, ми тоді, я попрошу колег, які намагатимуться вам допомогти в різних напрямках, щоб вони мені додатково доповіли, що там відбувається», — відповів Путін.

Плотницький під кінець також попросив про особисту зустріч із главою Кремля.

Зазначимо, що раніше особисті бесіди Путіна із представниками так званих «ЛНР та «ДНР» не публікувалися. Більше того, Кремль усіляко відмежовувався від свої маріонеток на Донбасі. Були заяви, що вони їх навіть не контролюють, а просто мають дружній вплив…

Тим часом генеральний прокурор України Андрій Костін прокоментував оприлюднені матеріали про причетність Путіна до збиття літака MH17. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

«Те, про що всі українці знали давно, сьогодні прозвучало офіційно як висновок спільної слідчої групи з розслідування катастрофи рейсу MH17», – заявив Костін.

Сьогодні під час зустрічі з родичами загиблих і пресою члени Об’єднаної слідчої групи (JIT) оприлюднили перехоплення ймовірної телефонної розмови президента РФ із так званим главою «ЛНР» у 2017 році. Останній звертається до співрозмовника «пане президент».

На зустрічі було опубліковано розмову самопроголошеного «глави Республіки Крим», під час якої він повідомляє, що вирішення питань постачання зброї на окуповані території України вирішує особисто президент РФ.

«Тепер ні в кого немає сумнівів у причетності до неї вищого керівництва Росії. Саме президент країни-агресора віддав злочинний наказ про постачання озброєння угрупованням «ДНР» і «ЛНР». Саме це стало першопричиною трагедії, що забрала життя 298 мирних людей!» – наголосив генпрокурор.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Трамп и бровью не повел, когда перед ним подбросили российские флажки: видео

30.04.2017 - 14:45
Во время выступления президента США Дональда Трампа в Пенсильвании в городе Гаррисберг кто-то подбросил в воздух с десяток маленьких флажков России. Это попало в объективы видеокамер. Данный факт живо обсуждается ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016
Ай да молодцы — американцы ...

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018
Военное телевидение Украины и волонтерский ...