У Феодосії прогримів потужний вибух

В окупованому з 2014 року кримському портовому місті Феодосія (південний схід півострова) сталася «бавовна». Про це масово повідомляють місцеві жителі: спочатку пролунав сильний вибух, а потім російські загарбники перекрили шлях до місцевої нафтобази.

Щоправда, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на мешканців вказує, що вибух стався о десятій годині. А Телеграм-канал «Крымский ветер» вказує, що голоси жителів розділилися: частина чула вибух о десятій, інша – о дванадцятій. Можливо, мали місце два вибухи?

Також «Крымский ветер» повідомив про пожежу на півострові Тарханкут (сама західна частина Криму), де багато військових об’єктів інтервентів: «Російські військові постійно палять, де попало». Натяк на «бавовну», але подробиці теж невідомі.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Захарченко принял участие в обстреле украинских военных (видео)

07.06.2016 - 12:40
Одним визитом «на передовую» главарь ДНР Александр Захарченко перечеркнул собственные многонедельные страдания по поводу «стремления к мирному разрешению конфликта на Донбассе». Побывав в Ясиноватой, он стал свидетелем обстрела террористами позиций ...

Террористы обстреляли жилые кварталы из Града: видео

15.11.2017
Военное телевидение Украины показало видео ...

Курьез на стройке (видео)

17.08.2015
Народная мудрость гласит – не ...