У Бразилії дружина українського посла захворіла на лихоманку Денге

Дружина посла України у Бразилії Андрія Мельника (раніше був послом у Німеччині) і співробітник посольства з дружиною захворіли на лихоманку Денге. Про це Світлана Мельник повідомила на своїй ФБ-сторінці.

«У мене — Денге! Бразилія — країна, повна небезпек. Якщо не отруйного павука підкинуть, то комар Денге вкусить. Ще вчора пекла Великодні паски. А сьогодні опинилася на швидкій з температурою під 40. Жахливий стан, все тіло ніби навиворіт вивертає, голова розколюється. Щойно поставили крапельницю, взяли аналіз крові. І — на жаль — підтвердили діагноз», — йдеться в повідомленні дружини посла.

Світлана Мельник повідомила, що минулого тижня від Денге помер дипломат із німецького посольства, а також захворів ще один працівник української дипмісії.

«Одного з колег із нашої дипмісії вчора теж підкосило Денге, разом із дружиною. Зараз у Бразилії вирує найбільша епідемія Денге в історії. Шпиталі переповнені. Молимося, щоб обійшлося без ускладнень», — додала вона.

Лихоманка Денге — гостра вірусна інфекційна хвороба, яка передається через укуси комарів. Ситуацію ускладнює те, що іноді захворюванння протікає безсимптомно. Денге може викликати головний біль, ломоту, лихоманку і висип, а деяких випадках навіть смерть.

Минулого тижня у Пуерто-Рико оголосили надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я через лихоманку Денге, яка цього року стрімко поширилася по всій Америці. Про це повідомляв Bloomberg.

Зазначається, що в Пуерто-Рико виявлено 549 випадків Денге, причому майже половина випадків зосереджена в столиці країни Сан-Хуані. 

«Цього року кількість випадків захворювання на Денге перевищила історичні рекорди», — заявив міністр охорони здоров’я Карлос Мелладо.

Нагадаємо, торік у ВООЗ заявили про ризик стрімкого поширення лихоманки Денге у США, Південній Європі та Африці у цьому десятилітті.

Як повідомив фахівець з інфекційних захворювань організації Джеремі Фарррар, це пов’язано із підвищенням температури, яка створює сприятливі умови для поширення комарів, що переносять захворювання.

«Лихоманка Денге стане ендемічною (постійно присутньою) на Півдні США, у Південній Європі та частині Африки. Саме у цих регіонах вже фіксували локальні випадки захворювання. Нам потрібно дійсно підготувати країни до того, як вони справлятимуться з додатковим тиском, який виникне… у майбутньому у багатьох великих містах. Клінічна допомога дійсно інтенсивна, вона вимагає високого співвідношення кількості медсестер і пацієнтів», — сказав інфекціоніст.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России упал и полностью сгорел боевой самолет Як-30: видео

16.09.2017 - 18:29
Сегодня упал, разбился, а после этого полностью сгорел российский учебно-боевой самолет Як-30. Катастрофа произошла в Воронежской области неподалеку от аэродрома Борисоглебска. Жертв удалось избежать. По сообщениям российских военных, пилоты сумели ...

Ляшко на танке «Оплот» собрался на Москву: видео

27.09.2017
Пока миллионы украинцев тяжело работают, ...

В Донецке загорелся трамвай: видео

24.04.2018
В Донецке 23-го апреля загорелся ...