У Бєлгороді вбили гауляйтера Харківщини

Служба безпеки України ліквідувала заступника голови окупаційної адміністрації Харківської області Олександра Слісаренко, причому на території РФ – в Бєлгороді, де зрадник, гауляйтер і терорист був підірваний у своєму автомобілі.

Про це сьогодні о 17:36 повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши фахово підготовлений відеоролик в стилі правоохоронних органів. Хоча у «Фейсбуці» і «Телеграмі» СБУ дана інформація станом на 19:50 не оприлюднювалася. Деякі ЗМІ пишуть, що це новина від журналіста Андрія Цаплієнка, але він у себе виклав цю інформацію за 33 хвилини після того ж «Оперативного ЗСУ»…

Так ось, у 2014-му харківський міліціонер став активним учасником харківського антимайдану. У 2021-22 роках воював у терористичному підрозділі «Рись» квазіутворення ЛНР. Літом минулого року став заступником керівника окупаційної адміністрації Харківської області з питань внутрішньої політики. Тобто заступником гауляйтера. В Росію втік, коли ЗСУ вибили російсько-фашистських загарбників з Харківщини.

Перед цим він регулярно розповідав, що «росія здєсь навсєгда», а потім погрожував повернутися…

СБУ оголосила Слісаренку підозру у державній зраді, однак він, звісно, не з’явився на суд. Зате шістнадцятого листопада був підірваний в автомобілі в Бєлгороді. Згодем помер від отриманих травм у лікарні. Окупанти приховують смерть свого посіпаки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016 - 23:49
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, летевшие из столицы Бельгии Брюсселя в Мальту, стали свидетелями серьезной драки прямо в салоне лайнера. Один из них снял это безобразие на видео. Драка сопровождалась ...